O mnie


Cześć, Jestem Alexandra!

Jestem projektantką, blogerką i autorką zajmująca się sprzedażą produktów cyfrowych, takich jak szablony logo, szablony grafik, planery do wydruku, plakaty i upominki dla kreatywnych pod szyldem marki The Glam Rebel Life. Pomagam przedsiębiorczym kobietom budować ich biznesy online przy pomocy ebooków, planerów, kursów i konsultacji.

I'm a f*cking #girlboss i robię zajebistą robotę!

Moje klientki to blogerki, właścicielki sklepów kreatywnych, autorki kursów i książek, trenerki pewności siebie i cała masa kobiet z pazurem, które postanowiły wziąć ster oraz stworzyć biznes, który pozwoli im osiągnąć równowagę między sukcesem, a zadowoleniem z życia.

Kim jestem?

Tworzę marki dla niesamowitych kobiet. Dzielę się wiedzą i uczę tego, że zarabianie na swojej pasji to naprawdę ŚWIETNA sprawa! Uwielbiam kawę, gorącą czekoladę, romantyczne spacery przy świetle księżyca, dobre kryminały i seriale. Uwielbiam ciężkie brzmienia i czytam książki. Wciąż nie umiem robić dobrych zdjęć, makijażu i układać włosów, ale piekę świetny sernik i skręcę meble lub malowanie zrobię ;)

Podbijam świat, choć codziennie się boję. Moja doba jak Twoja ma tylko 24, a wykorzystuje tyle czasu ile mam by budować swoje imperium.

Bój się, załóż koronę i zasuwaj!

Nigdy nie będzie lepszego momentu. Nie czekaj na cud. Nie jestem grafikiem z wykształcenia, magistra z marketingu też nie mam. I co? I nic. Nikt mnie nie pyta o CV bo zakasałam rękawy, żeby wszystkiego się nauczyć. Czasem była to bolesna nauka, opłacona kosztownymi błędami. Czy żałuję? Zaczęło się od szuflady pełnej materiałów, marzenia o własnej książce i bloga :) Zaczęłam w 2013 roku i od tamtego czasu przebrnęłam przez masę kursów i tutoriali, które pozwoliły mi zdobyć wiedzę z zakresu projektowania. Teraz tworzę kursy online, szablony grafik i sprzedaje swoje produkty między innymi w serwisie Creative Market.

Media o mnie


 • Jak mogę ci pomóc?


  Kursy Online Dla Przedsiębiorczych Kobiet
  Chcesz rozwijać swój biznes, ale konsultacje czy podręczniki nie są dla Ciebie? Sprawdź moje kursy i wybierz coś dla siebie!

  Planer Przedsiębiorczej Kobiety
  Prowadzisz własny biznes online, budujesz markę bądź bloga? Zobacz dlaczego potrzebujesz planera idealnego.

  Konsultacje Blogowe
  Blogujesz od jakieś czasu, ale wciąż nie masz zadowalających efektów? Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić.
  Evelina Leśniewska
  Konsultacje blogowe z Alex to świetna inwestycja, szczególnie jeśli jesteś na początku swojej przygody z blogowaniem. Alex bardzo dokładnie analizuje każdą stronę, podstronę czy sidebar — jednym słowem wszystkie elementy naszej strony internetowej. Daje konkretne wskazówki i wyjaśnia, dlaczego coś powinno być tak, a nie inaczej. Poleca również wiele przydatnych wtyczek, które nie tylko upiększą stronę, czy poprawią jej funkcjonowanie, ale przede wszystkim ułatwią nam pracę. Alex pomogła mi wychwycić drobne błędy i ujednolicić całość w spójny zgrany wygląd. Spojrzała na mój blog z punktu widzenia czytelnika, co nam autorom często umyka. W moim przypadku konsultacje z Alex były taką „wisienką na torcie”.
  Chcę by moja i podobne historie pokazały wszystkim kobietom bez względu na wiek czy stan posiadania, że MOŻNA.

  Wystarczy chcieć, znaleźć drogę, nie odkładać na potem, zrobić plan i najważniejsze działać! Bez tego nic się nie wydarzy. Sukces nie przyjdzie sam. Trzeba znaleźć pomysł, nabawić się odcisków idąc po krętej drodze w niewygodnych butach i wylać morze łez.

  Ale uwierzcie mi na słowo WARTO!!!

  Pobierz Podręcznik Początkującego Blogera

  Prowadzisz bloga? A może jeszcze nie zaczęłaś? Mam dla Ciebie prawie 200 stron mięcha o blogowaniu w postaci Podręcznika Dla Początkującego Blogera oraz Darmowy Planer dla bloga.

  Kulisy @theglamrebellife

  © The Glam Rebel Life.