Colletta & Co

January 14, 2019

Projekt Colletta & Co powstał już dość dawno, ale niedawno przeszedł kolejną metamorfozę. Dla Sylwii zaprojektowałam logo, wizytówkę oraz zupełnie nowy wygląd bloga. Poniżej możecie oglądać efekty mojej pracy.
W zamyśle logo miało być kobiece i zawierać jakieś kwiatowe elementy. Moim zdaniem wyszło całkiem nieźle. 
Blog Sylwii funkcjonuje na platformie Blogger.com, ale jego wygląd został tak dopracowany, że tego w ogóle nie widać ;) Specjalnie została utworzona strona główna typu "one page" co pozwoliło na zawarcie najważniejszych elementów pod ręką. Jest również formularz kontaktowy, który przesyła wiadomości na adres email od Gmaila. Jest też sekcja mediów oraz produktów ze sklepu.

Dla Sylwii stworzyłam również wygląd fan strony na Facebook'u, założyłam pozostałe profile społecznościowe oraz ich ustawienia. Od czasu do czasu wykonuję również małe pracę aktualizujące bloga czy profile.Pomogłam opracować darmowy poradnik, płatny ebook oraz mini kurs online dla jej klientów. To nie wszystko, ponieważ Sylwia zamówiła u mnie również plakaty do swojego sklepu na Etsy. 
Można powiedzieć, że była to najbardziej kompleksowa współpraca w mojej karierze. Co myślicie o projekcie? Podoba się? Dajcie znać w komentarzach!

Post a Comment

@theglamrebellife

© The Glam Rebel Life.